Umjetnička škola Franje Lučića

UPISI U PROGRAME PRIPREMNOG I SREDNJEG OBRAZOVANJA

POSTUPAK I ROKOVI PRIJAVA ZA UPIS U PROGRAME SREDNJEG OBRAZOVANJA ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022. - JESENSKI ROK

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022.

Postupak, način i rokovi prijave za upise u programe srednjeg obrazovanja dostupni su na mrežnoj stranici www.upisi.hr na kojoj se i vrše svi postupci prijavljivanja u sustav i odabira i prijave obrazovnih programa. U tu svrhu na stranici su dostupne brošure za različite tipove učenika i obrazovnih programa sa detaljnim opisom i rokovima postupaka (Redovni učeniciUmjetnički programi i odjeli za sportaše, Kandidati iz drugih obrazovnih sustava).

Posebno upozoravamo kandidate za upis koji ove godine NE ZAVRŠAVAJU 8. razred osnovnog obrazovanja da se na vrijeme jave e-poštom na adresu škole ured@ss-umjetnicka-flucica-velikagorica.skole.hr kako bi im bila omogućena prijava u sustav! U poruci treba navesti ime, prezime i OIB kandidata, željeni stupanj obrazovanja (pripremno ili srednje obrazovanje) te vrstu programa (glazbeni ili plesni program). NAPOMENA: u školskoj godini 2021./2022. ne upisujemo kandidate u pripremni program plesnog obrazovanja.

Prijava obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere (prijemni ispit)  bit će moguća od 21. kolovoza u podne do 24. kolovoza u 23:59. Dodatne provjere provode se 25. kolovoza prema rasporedu vidljivom na stranicama sustava www.upisi.hr.

Početak ispisa prijavnica: 26. kolovoza.

Krajnji rok za dostavu prijavnica (učenici 8. razreda dostavljaju ih razredniku u svojoj osnovnoj školi ili ih na poziv razrednika tamo potpisuju, ostali učenici ih dostavljaju školi koja ih je aktivirala u sustavu ili školi u kojoj su prijavili namjeru upisa): 27. kolovoza. Prijavnicu se može dostaviti osobno ili elektronički (skeniranu ili fotografiranu).

Ispis i dostava upisnice: 30. i 31. kolovoza do 14 sati, osobno ili elektronički (kao i prijavnica, upisnica se dohvaća na stranici www.upisi.hr u navedenom roku).

Kandidati koji upisuju srednju plesnu školu obavezno uz upisnicu moraju dostaviti i potvrdu medicine rada ili potvrdu obiteljskog liječnika (u tom slučaju potvrdu medicine rada dostavljaju tijekom prvog polugodišta), kako je navedeno u Natječaju za upis i u Brošuri za redovite učenike!

« Siječanj 2022 »

Nastupi i natjecanja

Korisni linkovi

> Upisi  > Srednje i pripremno obrazovanje  > Upisi u 1. razrede pripremnog i srednjeg obrazovanja